Doradztwo Zawodowe i Personalne

Opis forum


  • Index
  •  » Egzaminy
  •  » OBRONA U DR WAWRZONEK I RECENZENT SOLARCZYK AMBROZIK

#1 2011-06-29 21:22:55

 Łukasz Maćkowiak

Użytkownik

7227988
Skąd: Kaczkowo:)
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 38
Punktów :   

OBRONA U DR WAWRZONEK I RECENZENT SOLARCZYK AMBROZIK

HEJ!

DZIS oBRONILISMY SIE (ja, Kamila K i Martyna K.) i kilka rad dla koleżanek i kolegów mamy:

1. Pani recenzent Solarczyk - Ambrozik pytała nas z teorii i to dośc dokładnie. Jeżeli odpowiedziałeś to nie miała WIECEJ pytań.

Ja miałem za zadanie opisać instytucje WTZ o której pisałem, Kamila musiała scharakteryzować okres adolestencji,a Martyna opisać jakie są funkcje studiów wyższych w mysl jej pracy.

2. Dr Wawrzonek pytała o metodologie. Pytania nie były złe, ale były raczej na odtwórcze myslenie, choc wiedze trzeba bylo miec. Ja miałem pytanie: o opisanie sondażu diagnostycznego i techniki rotacjii w eksperymencie badawczym. Drugie pytanie to miałem ocenic co jest lepsze ankieta czy wywiad z perspektywy moich badań. Martyna dostała pytanie o scharakteryzowanie swoich badań, a Kamilla miała opowiedzieć konkretnie o jednym pytaniu z ankiety i wynikach z niego otrzymanych.

3. Pani recenzent była bardzo sympatyczna, ale zadawała jeszcze pytania typu: co byś zmienił/a w badanich teraz po ich przeprowadzeniu, jak wykorzystasz wiedze z badań? Co sie zmieni w Twojej pracy zawodowej po uzyskaniu dyplomu?

NIESTETY STRES JEST I BEDZIE ZAPEWNIAM, ale najważniejszy usmiech i niestety w przypadku naszej grupy seminaryjnej przygotowanie z pracy dokładne......


Offline

 

#2 2011-07-01 20:35:15

 JK

Użytkownik

2366573
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 56
Punktów :   

Re: OBRONA U DR WAWRZONEK I RECENZENT SOLARCZYK AMBROZIK

Po takim promotorze i obronie powinniśmy mieć tytuł prof. dr hab. mgr inż i kur** nie wiem co jeszcze... ;/


Człowiek jest wielki, nie przez to,co ma,
lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada,
lecz przez to czym dzieli się z innymi!

Offline

 

#3 2011-07-07 18:38:38

Karolina K

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: OBRONA U DR WAWRZONEK I RECENZENT SOLARCZYK AMBROZIK

Wczoraj odbyły się kolejne obrony z dr Wawrzonek. Nie pamiętam dokładnie pytań innych dziewczyn ale ogólnie mogę powiedzieć, że komisja była miła, zadawała pytania z pracy i z badań. Stres rzeczywiście jest ale na to chyba nikt nie poradzi.

Offline

 
  • Index
  •  » Egzaminy
  •  » OBRONA U DR WAWRZONEK I RECENZENT SOLARCZYK AMBROZIK
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
piosenka o polsce assaultcube juniorzakrzow powerrangers